کاربردهای دوده :

دوده N-220 :

این گرید با خاصیت تقویت کنندگی و مقاومت در مقابل پاره شدن بالا و قابلیت فرآیندی خوب ، در تایرهای سواری مورد استفاده قرار می گیرد.

دوده N-234 :

این گرید با مقاومت سایشی بسیار زیاد و ساختار بالا ، در الاستومرها و آمیزه های SBR/SR مورد استفاده قرار می گیرد.

دوده N-330 :

با توجه به خاصیت تقویت کنندگی متوسط و رو به بالای این گرید و قابلیت فرآیندی و قالب پذیری مطلوب آن ، در کناره های لاستیک ، کامپوندهای کارکاس ، کامپوندهای روکش شده و تسمه های تایر مورد کاربرد دارد.

دوده N-339 :

خاصیت تقویت کنندگی و ضریب سختی بالای این گرید به همراه قابلیت فرآیندی عالی آن ، کاربرد آنرا جهت ساخت لایه میانی تایر امکان پذیر می سازد.

دوده N-375 :

از این دوده با توجه به خاصیت تقویت کنندگی و ضریب سختی بالا و قابلیت فرآیندی عالی آن ،  می توان جهت ساخت لایه های میانی تایر استفاده کرد.

دوده N-550  :

خاصیت تقویت کنندگی و ضریب سختی بالا و قابلیت شکل گیری سطوح صاف با این گرید ، موجب کاربرد فراوان این گرید در ساخت قالب و اسکلت داخلی تایر ، کامپوندهای جداره ، لوله ها و شلنگ ها شده است.

دوده N-660  :

از خواص این گرید دوده ، تقویت کنندگی متوسط می باشد و این گرید جهت ساخت لایه های داخلی و جداره بیرونی تایر ، پوشش کابل ، رینگ های آب بندی و … کاربرد دارد.

دوده N-772  :

از خواص این گرید دوده ، تقویت کنندگی کم ، ساختمان کوچک و با قدرت جهندگی بالا می باشد و در تسمه پروانه ، لاستیک هواپیما ، مورد مصرف در قطعات حساس به فشارکاربرد دارد.